Luxe appartementen direct aan een privé baai
Een unieke kans!!, Prachtige frontline beach appartementen in een mooie urbanisatie met zeer veel faciliteiten.
Voor de kust van Villajoyosa ligt een uitzonderlijk mooie en rustige baai, ‘Allon bay’ Mooi verscholen tussen 2 bergruggen is er een prachtig zandstrand met azuur blauw water. De eerste 50m na het strand genieten van een groen park met daarachter deze prachtige appartementen met een zeer hoge kwaliteit en mooie afwerking.
De appartementen hebben in de residentie een ondergrondse staanplaatsen en een berging.
Het populaire kleinschalige project heeft nog enkele mooie appartementen over met 1, 2, 3 of 4 slaapkamers.
Er zijn nog duplex Penthouses beschikbaar met zeer mooie terrassen en prachtige verzichten. 3sl/3bk: 785.000€
Ook zijn er frontline nog duplex gelijkvloerse appartementen beschikbaar, waarvan sommige zelfs een privé zwembadje hebben. 3sl/3bk: vanaf 420.000€, 4sl/3bk: vanaf 612.000€
Daar we in Spanje buiten leven heeft de bouwer ontzettend ingespeeld op mooie, grote en private terrassen.
De appartementen zijn schitterend en rustig gelegen in de natuur, maar niet getreurd het leven en de drukte is om de hoek met de metropool Benidorm op 4′ met al zijn faciliteiten en aan de andere kant het super mooie en authentieke & charmante Villajoyosa met zijn mooie haven, promenade met de mooie gekleurde huizen in het oude stadscentrum.
Alicante Airport: 40′